fbpx

Wspieramy KS Nowa Era Toruń!

ks nowa era

Z radością informujemy, że podjęliśmy decyzję o wsparciu klubu KS Nowa Era. To ambitny projekt, który stawia sobie za zadanie zaktywizować dzieci i młodzież. Klub powstał z inicjatywy rodziców, którzy chcieli, aby ich pociechy miały kontakt z innymi dziećmi, co bardzo osłabiło się w czasie pandemii. Każdy chce, by pandemia skończyła się czym prędzej, więc tym bardziej liczymy, że dzięki aktywności fizycznej łatwiej będzie wrócić do normalności.

Virtus Sun Polska powstał z myślą o przyszłości. Pompy ciepła i fotowoltaika to technologie przyszłości. Tak jak dzieci, stąd nasza decyzja o zostaniu sponsorem klubu. Zachęcamy do przeczytania wywiadu z prezesem, Andrzejem Litkowskim, który znajduje się tutaj.

Jeśli chcecie być na biężąco z osiągnięciami dzieciaków z zespołu KS Nowa Era, zachęcamy do śledzenia ich profilu na Facebooku w tym miejscu.

Spis treści

Inne artykuły
gdzie zamontować pompę ciepła

Gdzie zamontować pompę ciepła?

Funkcjonuje wiele mitów i niedopowiedzeń odnośnie odpowiedzi na pytanie gdzie zamontować pompę ciepła. Przygotowaliśmy zestawienie najważniejszych wskazówek, które mogą pomóc podjąć najlepszą decyzję. Szczegółowe parametry

Czytaj więcej »
jak dobrać pompę ciepła

Jak dobrać pompę ciepła?

Dobór odpowiedniego urządzenia grzewczego jest istotny, aby zapewnić efektywność i wydajność ogrzewania domu oraz wody użytkowej w budynku. Oto kroki, które podpowiedzą Ci jak dobrać

Czytaj więcej »