Slide background

ENERGIA TWOJEJ PRZYSZŁOŚCI

FOTOWOLTAIKA, POMPY CIEPŁA

promocja komfort słonecznywięcej>>>

Wybierz Słoneczny Komfort!

Fotowoltaika i pompa ciepła jutro

Pierwsza rata za 3 miesiące!

O nas

fotowoltaika dla domu

Virtus Sun Polska od ponad 10 lat jest dystrybutorem, instalatorem i serwisantem nowoczesnych urządzeń. Nasza specjalność to pompy ciepła i fotowoltaika. Wykonaliśmy setki instalacji w województwie kujawsko-pomorskim, jak i na terenie kraju. Nasz zespół instalatorów to osoby z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu każdy, kto zwróci się do nas otrzyma rzetelną i merytoryczną pomoc przy dobraniu optymalnych rozwiązań do swoich potrzeb. Odnawialne źródła energii to nasza pasja, dlatego wszystkie instalacje są przez nas realizowane z najwyższą starannością. Wierzymy, że jest to nasz mały wkład w lepsze jutro dla nas wszystkich.

Nasze realizacje

Poznaj naszą ofertę!

Dla domu

fotowoltaika, pompy ciepła dla domu

Dla firmy

fotowoltaika, pompy ciepła dla firmy

Dla rolnika

fotowoltaika, pompy ciepła rolnictwo

Jak działamy?

fotowoltaika umowa

Umowa

Gramy fair i chcemy, byście Państwo czuli się bezpiecznie i pewnie. Zapisy umowy określają ramy naszej współpracy, a także gwarancję na montaż.

fotowoltaika audyt

Audyt i projekt

Aby Państwa instalacja działała wydajnie, powinna zostać właściwie dobrana. W tym celu przeprowadzimy szczegółowy audyt, którego efektem będzie projekt.

finansowanie fotowoltaiki

Finansowanie

Na tym etapie pomożemy wybrać najlepszy sposób finansowania środków na inwestycję – od pozyskania dotacji, kredytu czy  leasingu w przypadku przedsiębiorstw.

instalacja fotowoltaiczna

Instalacja

Następnie, w ustalonym i dogodnym dla Państwa terminie pojawiają się nasi certyfikowani instalatorzy, którzy wykonają instalację.

fotowoltaika odbiór

Odbiór

Po wykonanym montażu i przeprowadzeniu testów działania dokonujemy uruchomienia instalacji. Po tym etapie następuje rozliczenie.

fotowoltaika oszczędność

Oszczędności

Po odbiorze zaczynają Państwo korzystać z instalacji. Zachęcamy do udziału w naszym programie partnerskim, dzięki któremu osiągniecie kolejne korzyści.

Dane kontaktowe:

biuro@virtussun.pl

Centrala:
Virtus Sun Polska
ul. Lipnowska 27, Toruń
56 652 89 63

Odział w Brodnicy:
ul. Sądowa 14 (budynek LOK), Brodnica
604 791 791

Uzyskaj odpowiedź w ciągu 24 godzin: