fbpx

Pompa ciepła za 3000 zł z montażem?

To możliwe! Jak to osiągnąć? Dowiedz się więcej.

pompa ciepła + fotowoltaika
pompa ciepła dotacje
Panasonic wersja K

Pompa Ciepła - dlaczego warto?

-wysoka wydajność – z 1 kWh energii elektrycznej jest w stanie wyprodukować nawet 5 kWh energii cieplnej,
-bezobsługowość – urządzenie samo dostosowuje działanie do warunków atmosferycznych,
-czysta kotłownia – dzięki pompie ciepła, nie będziesz potrzebował miejsca do składowania opału czy drewna, a urządzenie grzewcze nie będzie zanieczyszczało kotłowni,
-komfort termiczny: Pompy ciepła zapewniają stabilne i równomierne ogrzewanie domu, eliminując niewygodne różnice temperatury. Mogą również pełnić funkcję chłodzenia w okresie letnim,
-wysokie dofinansowania – pompa ciepła jako urządzenie niskoemisyjne i wysokoefektywne ma wysoki stopień dofinansowań, dzięki czemu możesz zamontować ją już za 3 000 PLN!
długoterminowa inwestycja: Pompy ciepła są trwałymi i niezawodnymi urządzeniami, które mogą służyć przez wiele lat.

Program Czyste Powietrze

Czyste Powietrze to rządowy program dopłat do wymiany starych pieców oraz docieplenia domów jednorodzinnych. Dzięki udziałowi w programie możesz uzyskać dotacje na pokrycie nawet 100% kosztów w przypadku wymiany starego pieca na pompę ciepła, w tym dodatkowo 5 000 zł na fotowoltaikę. Wnioski przyjmowane są w sposób ciągły. Do tej pory złożono ponad 62o tys. wniosków i wypłacono niecałe 6 mld zł. Budżet programu wynosi 103 mld zł. Virtus Sun bezpłatnie pomaga swoim klientom uzyskać dofinansowanie z programu.

Zobacz więcej >>
pompa ciepła nibe
instalacja fotowoltaiczna

Oszczędności i niezależność

Dzięki instalacji fotowoltaicznej, pompa ciepła jest zasilana energią elektryczną wyprodukowaną bezpłatnie, przez co oszczędności są wyraźne. Takie rozwiązanie daje:
-niezależność energetyczną,
-niskie rachunki,
-pozytywny wpływ na ekologię,
-inwestycję, która zwróci się
w bardzo krótkim czasie. Według wyliczeń, fotowoltaika w obecnym systemie rozliczeń może zwrócić się nawet w ciągu 3,5 roku. 

Zainteresowany pompą ciepła dla Twojego domu?

Skontaktuj się z nami pod numerem:

Bądź wypełnij formularz obok!